עוברים דירה, מאת: אנונימית.


טוב אז ככה, אני בת 38, נשואה באושר עם שני ילדים קטנים, החלום שלי תמיד היה להקים משפחה ולחיות באושר ועושר כמו שאומרים ובאמת שבזה לפחות הצלחתי בחיים.

אני ובעלי נשואים 15 שנים ואני חייבת לציין שיש לי בעל מושלם, אף פעם לא רבנו או התווכחנו על שום דבר, אנחנו יוצאים, מבלים, הכל כמו שצריך להיות.

לפני שנה עברנו דירה, אני זוכרת הכל כאילו זה היה ממש אתמול, כל הבית ארגזים, בעלי מקצוע, קרטונים ריקים ומלא באלאגן מכל כיוון.

ביום המעבר עצמו היינו אני ובעלי עם המובילים, עברנו דירה בחופשת הקיץ של בתי הספר כך שהילדים היו בקייטנות ואנו התעסקנו מהבוקר בכל הקשור למעבר הדירה.

זה היה אחד הימים החמים של השבוע שלא לדבר על זה שהעבודה בבית עוד יותר העמיסה את החום, לבשתי שמלה קצרצרה, שמלת בית כזאת נוחה ואוורירית.

בזמן העבודה בבית התחלתי לשים לב שאחד המובילים מסתכל עליי בצורה מוזרה בכל הזדמנות שהייתה, כל פעם שהיה עובר לידי היה מעביר מבט של רעב על הרגליים שלי.

בהתחלה הייתי נבוכה מאד מהמצב, בכל פעם שהסתכל עליי ישר הסתכלתי לכיוון של בעלי לראות אם הוא שם לב לזה או לא ומרוב שהוא היה עסוק בשלו הוא אפילו לא הסתכל עליי.

במשך כמעט שעה הייתי ממש נבוכה מהמבטים וניסיתי אפילו להתחמק מאותו מוביל אבל פתאום ללא שום התראה משהו בי התעורר, אני לא יודעת איך להסביר את מה שקרה.

פתאום מצאתי את עצמי מפלרטטת איתו במבטים, הייתי מתיישבת לא רחוק ממנו בשביל שהשמלה שלי תעלה קצת והוא יוכל להסתכל, נדלקתי בטירוף מהמבטים שלו, הרגשתי כאילו רק אני והוא נמצאים בדירה ואנחנו בסוג של משחק.

המבטים שלו אמרו הכל, אני בחורה ואני יודעת מה מבטים של גברים אמרו והמבט שלו אמר חד משמעית – אני מת לקרוע ממך את השמלה הזאת.

תקשיבו טוב, בחיים לא חשבתי על לדבר אפילו עם גבר אחר חוץ מבעלי ופתאום אני נמצאת ליד בעלי עם המוביל ומחכה לרגע שנהיה לבד באיזה חדר או משהו בשביל שאני אוכל להסתכל על הפרצוף שלו שהוא רואה את הרגליים שלי חשופות.

אני לא יודעת מה עבר עליי באותו רגע אבל מזל ממש שלא היינו באת לבד שם כי אם היינו לבד בטוח משהו היה קורה, הייתי נותנת לו לעשות בי מה שהוא רוצה, ממש הכל !

כמה דקות לפני שהסתיימה ההובלה ראיתי שהוא מנסה למצוא איתי שנייה לבד בשביל להגיד לי משהו, קלטתי את זה במבטים שלו.

בסוף ההובלה לקחתי מבעלי 100 ₪ בשביל לתת לו טיפ, התקרבתי אליו בהתרגשות מטורפת, אמרתי לו תודה על השירות ונתתי לו את השטר ביד, הוא לקח את השטר ואמר תודה רבה ובמקביל שם לי פתק ביד.

" הטרפת אותי כל היום, רשמתי לך את המספר שלי, אל תדאגי אני יודע לשמור סוד ", זה המשפט שהוא אמר לי לפני שהלך.

למען האמת, עברה כבר שנה והפתק עדיין אצלי, לא יודעת למה אני שומרת אותו, לא נראה לי שאני אשתמש בו אבל אין יום שאני לא חושבת עליו ומפנטזת על מה היה יכול להיות ביננו…