בנים מחפשים רק שטויות – באמת?

בנות יקרות, אתן אומרות שאנחנו מחפשים רק שטויות בכל הזדמנות אבל מה אתכן, אתן הרי קדושות, לא מחפשות להגיע למיטה בדייט הראשון אבל אתן עושות דבר לא פחות גרוע.

בחורות מחפשות מממנים, תופעה מגעילה לחלוטין, הבחורים ה " קטנים " כבר לא שווים בשבילכן, היום אתן מחפשות כבר את איש העסקים שיאסוף אתכן באיזה ג'יפ שחור עם גלגלי מגנזיום כסופים.

מה זה הדבר הלא הגיוני הזה?

את הכתבה הזאת החלטתי לרשום מיד אחרי שיחה באחד מאתרי ההיכרויות באינטרנט, שיחה שבחיים לא חשבתי שתסתיים בצורה כזאת.

ממש בקצרה, כמו בכל הכרות ראשונית, הכרתי בחורה באתר, תוך כמה דקות עברנו לטלפון ודיברנו בערך שעה וחצי.

אני חייב לציין שהשיחה לא הייתה שיחה טיפוסית, לא היו את כל השאלות המציקות של ההתחלה, הכל התחיל בצורה ספונטנית וכייפית.

לאחר שעה וחצי בערך של השיחה שאלתי אותה מה היא עושה בחיים, היא ענתה לי שהיא מנהלת משרד עורכי דין מפואר ומיד לאחר מכן שאלה אותי מה אני עושה בחיים.

חשמלאי – עניתי, אני חשמלאי עצמאי, יש לי קהל לקוחות משלי ובכל יום אני יוצא מהבית בבוקר לתיקונים ועבודות חשמל שונות בבתי לקוחות קיימים וגם כמובן חדשים. " חשמלאי?? " היא שאלה ובאותה נשימה המשיכה, " זה מקצוע שאפשר להרוויח בו בכלל כסף? אפשר להתקדם בחיים עם מקצוע כזה? "

מאותו רגע כל השיחה השתנתה, אני חשבתי שהיא צוחקת עליי אבל מסתבר שהייתה רצינית מאד, מבחינתה חשמלאי זה מקצוע פסול ולא מתאים לה להיות עם מישהו בתחום הזה.

הייתי בשוק, לא האמנתי שמישהי הולכת לפסול אותי בגלל המקצוע שלי, אני לא גנב, אני לא מהמר, אני לא בטלן, אני מתפרנס בכבוד ממקצוע מסוים, לכי תירשמי לאתר הכרויות לעשירים חשבתי לעצמי בעצבים באותו רגע…

לאן הידרדרנו, מה זה?!

בחורות יקרות, לפני שאתן מקטלגות אותנו הגברים כחבורת זאבים שמחפשים אתכן הארנבות המסכנות ביער על מנת לטרוף אתכן, שימו לב להתנהגות שלכן!

לפני כמה ימים צפיתי בכתבה בערוץ כלשהו בטלוויזיה, הכתבה דיברה בדיוק על הנושא הזה ואתם יודעים מה היו המסקנות?

בחורים עם כסף ומכוניות פאר מצליחים להכיר בחורות מהר יותר מאלה עם הרכבים הישנים ומאלה עם העבודות הממוצעות, עצוב מאד!

שאלה לי אליכן הבחורות…

מצאתם בחור עם מכונית פאר, בית מדהים וחשבון בנק מנופח, אז נכון החיים יכולים להיות מאד כייפים בסיטואציה כזאת אבל הייתן מוכנות להתעורר כל בוקר לצד בחור שאינו מושך אתכן?

תנו לי לענות לכן, לא!!!

אחרי כמה שנים תגיעו לרבנות אחרי שהחלטתן שהכסף לא נותן לכן אושר ותשוקה בחיים, התחתנתן עם בנאדם רק בגלל הכסף וחיי הפאר!