אתם חייבים לשמוע שני סיפורים קצרים.

לפני שלוש שנים בערך הכרתי מישהי ממש חמודה, היה לנו דייט מקסים שהסתיים במיטה, הקשר נמשך חצי שנה בערך, קשר מהנה והדדי ללא כל מטרה רצינית.

באותה תקופה חבר מאד טוב שלי עבד בחברה כלשהי המספקת שרות בבתי לקוחות, יום אחד הוא סיפר לי שהכיר מישהי פצצה ובאותו לילה הם כבר שכבו.

נראה לי שאני יודע מה אתם חושבים עכשיו…

לשכב בדייט ראשון מחסל סיכוי לקשר רציני, סקס בפגישה הראשונה מוריד מכבודה של הבחורה ולא חסרות עוד מחשבות בסגנון.

לצורך העניין אותו חבר שהכיר מישהי במסגרת העבודה ושכב איתה באותו לילה נשוי היום באושר ויש להם שני ילדים מקסימים בקיצור, משפחה מאושרת.

אז מה אתם אומרים מותר לשכב בדייט ראשון?

אני אישית חושב שעושים יותר מידי מהעניין הזה בדייט הראשון או בכלל, זה לא אמור להיות כזה דבר מסובך, נפגשים, יש משיכה, כל עוד שני הצדדים מעוניינים מצויין, איפה הבעיה ?

אני אגיד לכם איפה הבעיה…

אפקט העדר והלחץ החברתי, ישנן בחורות שבשבילן לשכב בדייט ראשון, שני או שלישי זה מעשה שמעיד על " השתרללות " כלשהי אבל לא בגלל שהיא החליטה, החברה החליטה בשבילה.

אותה בחורה יכולה לרצות מאד לשכב בדייט ראשון ומבחינתה זה מותר ותקין כי זה מה שהיא החליטה באותו רגע נתון אבל מיד עולה המחשבה, מה יחשבו עליי ביום שאחרי?

סקס זהו צורך פיסיולוגי, כמו שיש לנו צורך לאכול, לשתות, לישון, אותו דבר סקס אז מה הבעיה ששני אנשים בוגרים נפגשו והחליטו לסיים את הדייט באחת המיטות?

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אביחי

    אם יש משיכה ושני הצדדים יודעים מה הם עושים ורוצים אז ברורררר שמותר, אפילו רצוי 🙂

התגובות נעולות.