כרטיס באתר הכרויות הוא בעצם כרטיס הביקור שלכם, ככל שהוא יהיה יותר מושך כך תקבלו יותר פניות וכך יגדל הסיכוי שתמצאו זוגיות או כל דבר אחר שאתם מחפשים באתר.

כשאתם פותחים כרטיס באתר תחשבו לרגע, מה היה מושך אתכם בכרטיס של הצד השני, מה היה גורם לכם לרצות לפנות במיידית לאותו אחד או אחת ?

הכנתי לכם רשימה של כמה טיפים שלדעתי יכולים לעזור לכם ליצור כרטיס מוצלח באתר הכרויות, כרטיס שיכול לעניין את הצד השני ולגרום לכם לקבל המון פניות.

אם יש לכם טיפים נוספים למה שאני כתבתי, אתם יותר ממוזמנים להוסיף אותם כאן באתר, ככל שנוסיף יותר טיפים כך נעזור לגולשים ליצור כרטיסים מוצלחים יותר 🙂

הכרטיס המוצלח – טיפים ועצות

1. תמונות – הדבר הראשון שגולשים מסתכלים עליו בכרטיסים הוא התמונות, אין מה לעשות משיכה זה דבר חשוב מאד ותמונה יכולה לתרום מאדדדד לכרטיס מוצלח.

הוסיפו תמונות עד כמה שניתן, אל תוסיפו תמונות שבקושי רואים אתכם, תמונות שלכם עם משקפי שמש או תמונות רחוקות מידי, הגולשים רוצים לראות אתכם ולא תמונות נוף משקפי מותגים.

2. קצת עליכם – בכל כרטיס קיימת דרישה לתאר את עצמכם בקצרה, הדגש הוא על ה" בקצרה ", לא פעם נתקלתי בכרטיסים שאין לי מושג מה עבר בראשה של אותה גולשת שכתבה את כל זה, אני מקווה בשבילה שהיה מישהו שבאמת קרא את זה.

אל תכתבו שורה אחת אבל גם לא דף שלםםם אחד, תכתבו כמה משפטים מסכמים, תשאירו מקום לדמיון, דמיון שיגרום לצד השני לרצות להיפגש ולהכיר אתכם, יותר מידי מידע יכול לפגוע לפעמים.

3. אני חייב לרשום משהו לבחורות, כשאת כותבת שאת מחפשת מישהו מבוסס את במילים אחרות כותבת שאת מחפשת כסף ורק כסף, חבל, את גורמת לגולשים לברוח מהכרטיס שלך תוך שנייה !

4. כנות – אולי מיותר לכתוב את זה אבל לעיתים קרובות יש הבדל גדול בין המציאות לבין הוירטואליות, אל תכתבו שטויות רק בשביל למשוך את הצד השני, תאמינו לי הכל מתגלה בסוף,תהיו כנים, תרשמו דברים אמיתיים ושימו תמונות אמיתיות, כל דבר שקרי מוריד מערככם בסוף.

___________________________________________________________________________

יש לכם טיפים או עצות נוספות ?

אתם מוזמנים לכתוב אותם כבר עכשיו, אם יש לכם בעיה להזדהות זה בסדר, אתם לא חייבים למלא שם אמיתי זה בסדר 🙂