יחסים פתוחים בזוגיות מונוגמית ארוכה.

סטייק או עוגה? או – למה לא להסתפק בזוגיות הקיימת?

אתם מכירים שנים. יודעים מהי התנוחה המועדפת של הבן זוג ואיך נראה כל איבר ואיבר, נגעתם ליטפתם חשקתם. אבל הזמן עושה את שלו.

הסקרנות התנדפה, לקחה איתה את התשוקה ואתגר הכיבוש, הרי הוא/היא כבר שלכם. מחכה לכם באותו מקום אותה שעה, שרק תבואו ותיקחו. 

כבר אמרו "חכמים" מאיתנו ש"כמה אפשר לאכול סטייק אנטריקוט?

מדי פעם צריך פרוסה עם שוקולד". אותו חכם לא התכוון כמובן לגיוון קולינרי, אלא לגיוון בחיי המין שלו והצדקה לבגידות בבת הזוג.

חילופי זוגות

מה אם אגיד לכם שאפשר לאכול את פרוסת השוקולד, ועדיין להישאר עם הסטייק?

להתחיל מהאנטריקוט המוכר ששוכב לו על המנגל ומחכה שתהפכו אותו, ולקנח בעוגה שהסוכר יעורר לכם כל עצם בגוף?

שהאדרנלין יזרום לכם בוורידים ושהשילוב של שניהם הוא בדיוק מה שאת/ אתה צריכים כדי להחיות את הנישואים שלכם ולהחזיר את הריגוש לחיים?

את רוח הנעורים ואת המוטיבציה להיות שוב אתם, בגרסה הצעירה והתוססת יותר, זאת שהשגרה, המשכנתא והילדים לקחו מכם?

חילופי זוגות זה בדיוק זה, זה גיוון מיני, זה לחוות מחדש את כל מה שאתם יודעים כדי לגלות שאתם לא יודעים כלום.

לא יודעים את הטעם של שפתיים חדשות, המגע של עור שאף פעם לא חשתם, ריח הגוף של אדם לא מוכר והתשוקות והפנטזיות של אדם אחר, זר.

למה שתרצו לפתוח את הזוגיות שלכם?

כשבני זוג מגיעים להחלטה משותפת לתת לזוגיות שלהם הזדמנות למשהו אחר, שונה, שאותו הם יכולים לחוות לחוד, יחד, הם מאפשרים לעצמם כאנדיוידואל ולעצמם כחלק מזוגיות, לממש את עצמם כיצור מיני הפועל מתוך אהבה אך גם תשוקה ועונג.

יחסים פתוחים היא אתם אוהבים אחרת מישהו אחר. להתחבר לאני המיני שלכם מחדש ולגלות עולם שלם של מיניות, תשוקה ויצרים. הדרך שלכם לאהוב אחרת, לאהוב יותר, ולאהוב אחרים גם אם זה לרגע.

איך יחסים פתוחים מוצאים מקום בנישואים שלכם?

חילופי זוגות היא דרך נוספת לשרוד את המונוגמיה ולהציל את הנישואים, להיות בזוגיות מחייבת בלי לוותר על הפנטזיות המיניות, ובלי לחיות בתחושה של פספוס או החמצה.

זוגות רבים שמעזים ומתנסים בפתיחות מינית, נהנים מכל היתרונות שיש למערכת יחסים מונוגמית להציע, בלי לוותר על ההנאה הכי גדולה שהם יכולים לחוות, ובלי לנהל חיים כפולים מלאים שקרים, בגידות וחוסר סיפוק מחיי הנישואים וחיי המין.

כל עוד יחסים פתוחים וחילופי זוגות נעשים בהסכמת בן/בת הזוג, שיודעים לשים את הקנאה והרכושניות מאחור לטובת סקס והתרגשות משותפת כאמצעי להעצים ולהצית מחדש את הנישואים ולשמר אותם.

תרשו לעצמכם להחסיר פעימה מהפעם הראשונה עם מישהו אחר, ותגלו חוויה מענגת שתעצים את הזוגיות והתשוקה שלכם זה לזו.

כותבת המאמר: רעות סקיאן / פורסם בתאריך: 23/3/20