במיוחד בתקופה של היום יש כאלה שיגידו שאנחנו חיים בעולם ללא חוקים אבל מצד שני יש מצבים בחיים שאנחנו חייבים לפעול לפי חוקי מסוימים.

בואו ניקח את העניין לעולם ההכרויות והדייטים, תמיד יהיו את אלה שיגידו לכם שאין חוקים לאהבה וכאן אני אפילו מסכים איתם לחלוטין, אבל רגע, דיברנו על דייט ראשון לא?

אז יש באמת חוקים לדייט ראשון?

נראה לי שאם כל אחד או אחת מאתנו נחשוב לרגע מה היינו עושים או לא עושים בדייט ראשון היינו מגיעים לרשימה כלשהי של אל תעשה וכן תעשה, אלה חברים יקרים חוקים!

אז מסתבר שיש חוקים לדייט ראשון ולכל אחד חוקים משלו, יש בחור שבשבילו קיים חוק שהוא אוסף את הבחורה בדייט ראשון מהבית ומצד שני יש את הבחורה שלעולם לא תיתן לגבר לאסוף אותה מהבית בדייט הראשון.אז יש לי רעיון חברים, בואו ניצור דף חוקים של כן ולא, דף של אל תעשה או כן תעשי, כל אחד יכול לכתוב ולשתף חוקים מסוימים משלו ואולי נוכל לעזור לאנשים אחרים בדייטים שלהם.

לצורך העניין אני מוכן להתחיל עם שני חוקים משלי, החוק הראשון פונה לחבריי הגברים, לעולם, בחיים, אף פעם או כל מילת איסור אחרת, אל תציע לבחורה להתחלק בחשבון בדייט הראשון !

אם הבחורה בדייט תרצה לעשות את זה היא תעשה וגם במצב כזה תשתדל שזה לא יקרה, תאמין לי שיום למחרת היא תספר על הדייט לחברות שלה ולא היית רוצה שהיא תספר שהיא שילמה חצי 🙂

הטיפ השני פונה לבנות המין היפה, לעולם אל תבואי לדייט ראשון עם חצאית מיני ומחשוף – את רוצה שהדייט שלך יתרכז ויקשיב לך בלי הפרעות לא ?? 🙂