האם בטוח להכיר במסגרת העבודה?

מסגרת העבודה הינה דרך מציינת בה ניתן להכיר את אהבת חייכם, אך מסתבר שלפעמים זו יכולה להיות הדרך הכי גרועה להיכרויות.

אין ספק כי מקום העבודה מהווה מקום מצוין  להיכרויות רומנטיות ומבחר רב של פנויים פנויות, סביבת העבודה בדרך כלל היא סביבה שבה יש שיתוף פעולה ורוב שעות היום אנו נמצאים במסגרת זו.

לרוב במסגרות עבודה מתקיימות פעילויות כמו ימי גיבוש ופעילויות נוספות שיכולות לתרום להיכרות והכרת העובדים גם בפן האישי שמעבר לשעות העבודה.

הכרות במסגרת עבודה כמו בכל דבר, מכילה יתרונות וחסרונות מצד אחד אתם רואים אחד את השנייה רוב שעות היום ובמסגרת העבודה לא תמיד כדאי שזה יהיה כך, לפעמים בעבודה אנו נתונים תחת לחץ או לו"ז צפוף ואז אנו משדרים מצדנו קצת לחץ כלפי בן הזוג.

מצד שני זוהי דרך המבוססת על היכרות אמיתית ויש באפשרותנו להתרשם מבן הזוג במהלך שעות העבודה, זו גם יכולה להיות התפתחות איטית בקשר דבר שגורם להבין בדיוק מה מרגיש הצד השני לפי היכרותו במסגרת העבודה במהלך שעות היום, הקשר מבשיל בזמן שלו, אנו מכירים את בן הזוג ואת תכונותיו דיבור התנהלותו במסגרת העבודה  הומור אינטליגנציה מידת הרצינות האכפתיות ותכונות אופי שחשובות לנו.אתם חייבים לשמוע סיפור אישי שלי מהכרות במסגרת העבודה.

עבדתי כטכנאי בחברה המספקת שרות ללקוחות בתחום התקשורת, יום בהיר אחד הגיעה נציגת שרות שעבדה במקביל אליי בשרות הטלפוני, לצורך העניין היא הייתה מקבלת את הקריאות מהלקוחות ולאחר זמן קצר הייתה מתקשרת אליי ומעבירה אותן אליי.

היינו מדברים לא מעט במהלך היום דבר שהוביל גם להתפתחות השיחות בפן האישי, התחלנו לדבר לא רק על עבודה ויותר מכך גם לאחר שעות העבודה היינו מתקשרים אחד לשנייה.

עם הזמן התפתח איזה קשר, היה לנו מאד כייף לדבר, לצחוק, לשתוק וכל דבר אחר שניתן לחשוב עליו במסגרת שיחות טלפוניות.

לאחר חודש, כן, לקח לי חודש להזמין אותה לדייט אבל לבסוף אמרתי לעצמי שאם כל כך כייף ככה בטלפון אז בטוח יהיה יותר כייף במציאות אז למה לחכות?

אני לא אמשוך יותר מידי, היה דייט נוראי בכל דרך שרק ניתן לחשוב עלייה, היא לא הייתה לטעמי, לא הצלחתי להתחבר אליה מבחינת אופי ובכלל כל הדייט היה גרוע.

יום למחרת המשכנו לדבר אבל היה מתח באוויר, סוג של מתח לא נעים, שנינו הבנו שזה לא זה ובמכה אחת הכל נחתך, כל הכייף וכל השיחות שהיו נעלמו להן כאילו לא היו בכלל.

שאלתי את עצמי אחר כך אם הכרות במסגרת עבודה זה דבר חכם לעשות, במקרה שלי היה דייט נוראי אבל אם הדייט כן היה כייף, האם זה היה יכול להצליח?

לסיכום:

עבודה לחוד ורומנטיקה לחוד, יש האומרים "לא מערבבים הנאה ועסקים " מה דעתכם?