חופשה מיוחדת באילת, מאת: הבעל שלה.

זה היה היום האחרון לחופש שלנו באילת, היה חם מאד ורוב היום היינו בבריכה שבמלון, אכלנו, שתינו אלכוהול טוב, עשינו כייף חיים, לקראת הערב החלטנו לעלות, להתקלח ולהתחיל להתארגן לארוחת הערב.

התחלנו ללכת לכיוון החדר, שנינו עם מצב רוח טוב, הראש מסתובב מכמות האלכוהול ששתינו אבל למי היה אכפת, כל הדרך לחדר צחקנו כאילו אין מחר…

הגענו לחדר והסכמנו שהיא נכנסת להתקלח ראשונה כי גם ככה לוקח לה יותר זמן ממני להתארגן, ישבתי על הספה והמתנתי עד שהיא תצא החוצה מהמקלחת שלה.

אחרי כמה דקות היא יצאה החוצה, הייתי מסטול אבל אני זוכר את הרגע טוב טוב, חלוק פתוח  ומינימאלי עם תחתון בלבד בצבע שחור, זה היה מגרה ביותר…

הייתי עדיין על הספה, מסתכל עלייה ומנסה לקבל כוחות לקום ולהתקלח, הייתי גמור חבל על הזמן, אחרי כמה דקות החלטתי לקום והלכתי לכיוון המקלחת ופתאום דפיקה בדלת…

אין לי מושג איך מאפשרים דבר כזה בכלל בבית מלון אבל בדלת החדר עמד סוכן מכירות של חברת סלולאר והציע לבזבז לנו כמה דקות מהחופשה בשביל להציע לנו דיל שווה.

דיל שווה, עכשיו??!!??!!

טוב את האמת שהעיתוי שלו אולי לא היה טוב אבל באמת שכבר שבוע אנחנו מדברים על זה שאנחנו רוצים לעבור חברה אז הוא הצליח למשוך את תשומת ליבנו.

נתנו לו להיכנס והוא התחיל להסביר לנו על דיל מעולה שיש לו להציע לנו, אני כולי מסוחרר, היא יושבת בספה מולו ומקשיבה והוא לא מפסיק להסתכל על הרגליים החשופות והשוות שלה שזזות מצד לצד.

לא תאמינו אבל הוא הצליח לשכנע אותנו לעבור לחברה שלו, טוב הייתי די מסוחרר, הסכמתי כמעט לכל מילה שהוא הוציא מהפה.

" מאמי, תביא את הכרטיס אשראי " היא אומרת לי ואני פתאום שם לב שהארנק לא עליי, התחלתי להילחץ, כנראה ששכחתי אותו למטה בבריכה, אמרתי לה שאני רץ להביא אותו ומיד חוזר.

בין החדר לדלת היה מסדרון של כמה מטרים, התחלתי ללכת לכיוון הדלת והיא המשיכה לשבת איתו ובדרך לדלת שמעתי שהם מתחילים לצחוק על כל מיני דברים…

חופשה מגרה

אני חוזר ו… ואווו מה שהיה שם!!!

חזרתי אחרי 10 דקות שחיפשתי את הארנק, פתחתי את הדלת ולא האמנתי למה שאני רואה, חשבתי שאני מסטול מידי.

היא חצי שכבה על הספה, רגל אחת שלה על הרצפה והרגל השנייה מכופפת והוא פשוט נוגע בה שם למטה, לא ידעתי אם להתחיל להשתולל או להמשיך ולשתוק.

הם לא ראו אותי, היא הייתה מסטולית ולא ממש התנגדה, היא הייתה עם חלוק פתוח והוא פשוט עשה מה שבא לו שם למטה, הראש שלה היה זרוק מאחורה והיא נאנחה בלי סוף.

אני לא אשקר, זה גירה אותי בטירוף, לראות אותה שוכבת ומישהו משחק לה שם ומטריף אותה, האנחות שלה חירפנו אותי…

החלטתי לשתוק ולהמשיך לראות מה קורה, הוא פשוט עינג אותה בטירוף והיא בכלל שכחה שאני קיים, בקול חלש ביקשה עוד ועוד…

באיזה שלב הוא שלח יד וניסה להוריד את התחתון והיא עצרה אותו, הוא ניסה 3 פעמים בדיוק עד שהיא אפשרה לו לעשות את זה, הוא פשוט העיף ממנה את התחתון והמשיך במעשים שלו.

אני לא אמשיך לספר, אתם בטח מתארים לכם בדיוק מה הלך שם, מה שאני יכול להגיד זה שזה חירפן לי את הצורה כמו שבחיים לא התחרפנתי…