את הכתבה הבאה שלח לנו גולש שעונה לכינוי " הנחש ", כמוהו גם אתם יכולים לכתוב לנו, במידה והכתבה שלכם תהיה עניינית ומתאימה לאתר היא תפורסם עם קרדיט שלכם או ללא הזדהות לפי בקשתכם.

הדרך המהירה למיטה  בדייט ראשון, מאת: "הנחש"

סביר להניח שכל הבחורות שיקראו את מה שאני הולך לכתוב כאן לא יסכימו איתי וזה בסדר אתן לא חייבות להסכים אבל עם עובדות בשטח אי אפשר להתווכח!

אף אחד עד היום לא הצליח לפענח לחלוטין את הראש שלכן הנשים אבל בכל זאת יש כמה דברים חד משמעיים שמאפיינים 90 אחוזים מהבחורות.

  • לרוב בחורות חושבות שהצדק איתן לא משנה באיזה נושא ובאיזה הקשר.
  • בחורות לרוב ידאגו שהמילה האחרונה תהיה שלהן ולא משנה אם זה ויכוח סוער או דיון תרבותי.
  • בחורות אוהבות להרגיש יפות ונחשקות לא משנה באיזה יום בשנה ובאיזו שעה של היום, ההרגשה של הסקסיות נותנת לה ביטחון עצמי לעשות מה שהיא רוצה.
  • בחורות נמשכות לטיפוסים מסתוריים, הן מגדירות את זה כמשהו נחשק ומושך שעושה להן את זה.

עכשיו, אם ניקח את ארבעת הדברים האלה ונחשוב עליהם בצורה נכונה, נגלה שנוכל לנצל את התכונות הללו לגרום לבחורות להגיע אתנו למיטה כבר בדייט הראשון, כן כן קראתם נכון!אז איך נגרום לבחורה להגיע למיטה שלנו בערב הראשון?

חשוב לי מאד להדגיש שאנו הגברים לא יוצאים פה לסוג של מלחמה שבסופה הבחורה צריכה להיות במיטה שלנו ואז מוגדר ניצחון כלשהו.

כל התהליך בכל אופן אצלי התנהל בספונטניות, עם רצון הדדי והכי חשוב אותן בחורות חשבו שהן בעצם אלו שעשו עליי את המניפולציה וכמו שתקראו בהמשך ההיפך הוא הנכון!

בשביל שיהיה יותר ברור בואו ננתח את הדברים…

מסתוריות בפגישה ראשונה

הגעתם לדייט ראשון, התיישבתם בבית קפה או בכל מקום אחר והתחלתם לדבר ולהכיר, אל תספרו יותר מידי על עצמכם ועל החיים שלכם, כמובן שדברים בסיסיים חייבים לספר אחרת לא יהיה על מה לדבר בדייט ואז כל עניין המשיכה ייעלם.

ספרו דברים על עצמכם בקצרה ולא יותר מידי פרטים, ככל שתהיו יותר מסתוריים כך הבחורה תרצה לגלות יותר ובמידה והיא תרגיש שאתם מסתוריים מידי היא תנקוט בכל מיני פעולות על מנת לגלות אתכם.

בחורה נחשקת

בחורה שהגיעה לפגישה ראשונה בדרך כלל תשקיע על עצמה מבחינה חיצונית, זה הרושם הראשוני והקובע בדייט, בחורה אוהבת או יותר נכון חייבת לשמוע עד כמה היא יפה ומושכת, תוך כדי שיחה החמיאו לבחורה, עשו זאת בעדינות, מילה קטנה פה, מילה קטנה שם, לא יותר מידי כי זה יכול להעיק ולשדר שאתם נואשים, אפילו תשתמשו במילה סקסית בעדינות ופעם אחת לא יותר.

אנחנו תמיד צודקות

בחורות חושבות שהן תמיד צודקות אין מה לעשות, נסו להסכים עם הבחורה אבל לא על הכל, השאירו נושאי שיחה ללא הסכמה של שניכם, עוררו עניין, תדאגו שהבחורה תדע שגם לכם יש דעה ואתם לא מתכוננים לוותר עלייה אפילו בשביל בחורה יפה ונחשקת שיושבת מולכם.

המילה האחרונה שלהן

לא משנה על מה תדברו, אם זה יהיה דיון על מזג האוויר או ויכוח סוער על עליית מחירי הדלק בחודש האחרון, בחורה תמיד תנסה להגיד את המילה האחרונה, היא תמיד תרצה לסגור דיון במשפט שלה ולעבור לנושא הבא, למה?

אין לי מושג, ככה הן אוהבות, אולי בקטע של: אני חכמה, אני שולטת ועוד כל מיני שטויות שעולות להן בראש באותו רגע נתון.

טוב אז איך בכל זאת מגיעים למיטה בדייט הראשון?

בואו ננסה לעשות סדר ולחבר את כל הדברים שכתבתי כאן, מניסיון אישי שלי ואני לא איזה בראד פיט הורס, אני בחור בן 35 שנראה ממוצע על גבול החמוד, הרכבתי נוסחא מנצחת, סוג של דרך פעולה שב- 90% מהמקרים עבדה ובגדול.

כשאני מגיע לדייט ראשון אני מספר על עצמי אך לא יותר מידי, אני משאיר דברים בגדר תעלומה, תאמינו לי זה מושך ומסקרן בחורות, באחד מנושאי השיחה שלי אני דואג להגיד ממש בקטנה שאני לא מהגברים שמחפשים סטוצים אלא רק קשר רציני, יותר מזה אני אפילו אדאג איכשהו לספר על דייט שהיה לי פעם ושבחורה ממש רצתה את זה ואני לא, תאמינו לי שזה יתחיל לסקרן…

בהמשך הבחורה כמנהגה תנסה להוכיח שאני ממש כמו כל הגברים ואני גם מחפש קשר לא רציני, עברנו כבר לנושא שיחה מעניין שבו הבחורה תנסה לגרום לנו שהיא צודקת ואנחנו מחפשים רק שטויות בדייט ראשון.

ננסה ממש ממש ושוב ממש לשכנע אותה שאנו לא כאלה והמטרה שלנו היא רק רצינית, אפילו נוסיף ונאמר שלא משנה איזו דוגמנית הכי נחשקת בעולם הייתה באה אלינו עכשיו, לא היינו שוכבים איתה.

ברגע שאמרנו שלא משנה מי תבוא ושלא נשכב איתה, הצבנו אתגר לאותה בחורה שלפני 5 דקות החמאנו לה שהיא הכי יפה ומושכת שיש, עם האתגר שהצבנו לה ועם העניין שהבחורה תמיד חייבת להגיד את המילה האחרונה כמו שהזכרנו קודם, ב- 90% מהמקרים היא תרצה להוכיח לכם שאתם לא יודעים על מה אתם מדברים.

ב- 90% מהדייטים הראשונים שלי הגעתי למיטה עם אותה בחורה, בחורה שחשבה שהיא זאת שהצליחה לקבל את מבוקשה, היא הצליחה להוכיח לי שאני לא שונה משאר הגברים ואתם יודעים מה?

היא צודקת לחלוטין, אני בדיוק כמו כל הגברים אבל בכל זאת יש הבדל קטן ביני לבינם, אני הבאתי אותה למיטה בדייט הראשון במחשבה שהיא זאת שגרמה לזה ובעצם כל התהליך כבר היה לי בראש לפני הפגישה איתה!