דייט ראשון – לאן נצא עכשיו?

הכתבה הבאה מיועדת לרוב לקהל הגברים שבינינו, אין מה לעשות, אנחנו גברים וברוב המקרים הבחורות מחכות שאנחנו ניזום או נחליט על דברים מסוימים.

קבלו סיטואציה די מוכרת…

הכרנו מישהי חמודה באיזה אתר הכרויות, עברנו לפייסבוק ומשם כמובן לשיחת טלפון שלהפתעתנו הייתה מאד זורמת וכייפית והשלב הבא כמובן הוא שלב הדייט הראשון.

אז קובעים יום ושעה ותמיד או יותר נכון ברוב המקרים ניתקל בשאלה הידועה ואולי המציקה ביותר, אז מה עושים ? איפה נפגשים ?

אז לאן בעצם הכי מומלץ לצאת בדייט ראשון?

אז תמיד יש את הבית קפה השכונתי והמוכר, אותו בית קפה עם הפינה החמודה והשקטה שאפשר לדבר ולהכיר אחד את השני בלי יותר מידי הפרעות אבל זה לא משעמםםםםם כבר ?

כל דייט ראשון לצאת לאותו מקום, לאותו בית קפה שלפני יומיים היינו שם עם מישהי אחרת ויותר פאדיחה מזה קיבלנו שרות מאותה מלצרית שהועילה בטובה לזרוק מבטים עוקצניים ?מצד שני יש את הפאבים הנחמדים, אותם פאבים או בארים ששם שם ניתן למצוא איזו פינה מבודדת ואפשר להכיר אחד את השני בסבבה פשוט אולי נאלץ קצת להרים את הקול בגלל המוסיקה הרועשת.

התייעצות פוליטית – מומלץ!

טוב אז אף פעם לא נדע באמת לאן הבחורה רוצה לצאת בדייט ראשון ומה היא אוהבת, מה שניתן לעשות זה לשאול או כאילו להתייעץ ולראות לאן נושבת הרוח ומה בא לה וכמובן לפעול לפי זה.

בואו נודה, הכי כייף זה לשאול בחורה " מה בא לך לעשות ? " ולקבל תוך שנייה תשובה כמו: " יש מקום נחמד בתל אביב, מקום שקט ורגוע נלך לשם ".

יש לכם רעיונות מקוריים  ונחמדים לפגישה ראשונה ? מוזמנים להגיב ולכתוב כאן בבלוג, אין צורך להזדהות עם שמכם האמיתי 🙂