דייט כזה בחיים לא היה לי

טוב את זה אתם חייבים לשמוע…

ערב שיגרתי אחד, מאד משעמם אני חייב לציין, ישבתי על המחשב וגלשתי בתוך אתר הכרויות, אחד מהאתרים שהייתי רשום בהם.

אני חייב לציין שאני לא בליין גדול, אני לא מאלה שיוצאים כל יומיים למועדונים ומכיר בחורות על ימין ועל שמאל, לצערי אחד מהבילויים שלי בזמנו היה אתר הכרויות באינטרנט, נשמע עצוב אני יודע…

אז ישבתי על האתר והתחלתי להסתכל על כל מיני כרטיסים של בחורות, התחלתי לשלוח הודעות לרובן, באינטרנט לכולנו יש ביטחון שלא כמו במציאות, מאחורי מחשב קל להתבטא ולשלוח הודעות לבחורות יפות ה שלא הייתי מעש לעשות באמצע הרחוב או באיזו מכולת.

תוך כדי שליחת הודעות אני שומע צליל חדש, צליל שלא שמעתי במחשב אף פעם, אני מסתכל לצד שמאל של המסך ואני רואה חלון קופץ שמבקש ממני לאשר שיחה בצ'אט.

כמובן שלחצתי על קבלת שיחה, אני מודה שאף פעם לא קיבלתי הזמנה לשיחה בצ'אט, בדרך כלל אני זה שפונה לבחורות ולרוב גם לא מקבל פניות חזרה.

כשנפתח החלון של הצא'ט חשבתי שאני לא רואה טוב, ראיתי תמונה של בחורה שלא משנה באיזו דרך אני אנסה לתאר לכם עד כמה שהיא הייתה יפה, אני לא אצליח.

היא הייתה פשוט מהממת, באותם רגעים חשבתי שהיא פנתה אליי בטעות או בשביל להסתלבט או משהו, לא האמנתי שבחורה כזאת מהממת פונה אליי.

היא רושמת לי " היי " ואני חושב עם עצמי מה לענות לה, פחדתי לעשות או לכתוב משהו לא במקום אף פעם לא התרגשתי ככה בשום דרך של הכרויות למרות שזו שיחה בפאקינג צ'אט במחשב !!!

כמובן שאחרי דקה עניתי והתחלנו לנהל שיחה, בכל הדקות הראשונות של השיחה עדיין הייתי בטוח שבאיזה שלב היא תנתק את השיחה ותעלם לי אבל לא…

דיברנו במשך שעה בצ'אט ולאחר מכן עברנו לשיחת טלפון מה שגרם לי לרצות לדבר איתה לנצח, היה לה קול כזה יפה ונעים, אני לא יכול להעביר לכם כאן את התחושות שהיו לי באותם רגעים.

דיברנו במהלך שבוע שעות בכל יום, לא היה יום שלא דיברנו ואיחלנו אחד לשנייה יום מקסים ולא היה לילה שנרדמנו בלי לאחל חלומות מקסימים אחד לשנייה.

אני אולי מגזים אבל בתור אחד שלא חווה דברים כאלה ובכלל לא חווה קשר אמיתי ורציני הרגשתי שאני מתחיל ממש להקשר אלייה, לא יכולתי לחשוב על יום בלי דבר איתה…

אחרי שבוע של שיחות החלטנו ביוזמתה להפגש, קבענו בבית קפה בראשון לציון בשעה 21:00 בערב, אני הגעתי כבר ב 20:45 כולי נרגש, מחכה לראות אם הכל אמיתי, אם תגיע בכלל מישהי…

21:05 היא מגיעה, בחורה שאם תראו אותה תחשבו שהוציאו אותה מאיזה קטלוג של הדוגמניות המובילות בעולם, מהממתתתתתת!!!

אלוהים, איך מישהי כזאת יפה נפגשת איתי, מה זו תכנית פיספוסים?

ישבנו בדייט 3 שעות, דייט מוצלח וחלומי שלא רציתי שייגמר לעולם, הייתי מוכן לעשות הכל בשביל שהיא תישאר איתי כמה שיותר ויותר ויותר ויותר……

אחרי 3 שעות המלצרית שאלה אותנו אם אנחנו רוצים משהו אחרון מהבר כי הם ממש לקראת סגירה ופתאום ראינו שאנחנו אחרונים במקום…

" לא בא לי לסיים את הערב, מה אתה אומר? ", מה אני אומר?????

אני אומר בואי נתחתן ונשאר לנצח נצחים זה מה שאני אומר ( כמובן בלב לעצמי ), לא תאמינו אבל הלכנו אליי הביתה, שתינו טיפה, ממש טיפה ואז העניינים התחילו להתחמם קצת, התחלנו להתקרב, היה כייף, הערב הכי כייפי בחיים שלי.

באיזשהו שלב עברנו לחדר ואין צורך לפרט יותר מידי מה היה שם אבל במשפט אחד קצר, היה הלילה הכי סוער ומדהים בחיי עד עכשיו.

אני אסיים כאן ואומר לכם שהיה לי את השבוע הכי מקסים בחיי, זה התחיל משיחה באתר הכרויות, המשיך לשיחות בכל יום עד לסוף השבוע, ונגמר בסופ"ש של פגישה, דייט מוצלח ומדהים  ולילה סוער במיוחד.

לצערי מכל השבוע הזה נותר רק זיכרון מתוק, אחרי אותו סופ"ש לא שמעתי ממנה, מספר הטלפון שלה לא היה מחובר יותר וגם באותו אתר הכרויות לא הצלחתי למצוא את הכרטיס שלה.

פשוט נעלמו עקבותיה לגמרי, כאילו בלעה אותה האדמה, מה אני אגיד לכם, דברים כאלה קורים פעם בחיים וחבל מאד שכך…