אז מה הפנטזיות שלך? ספרי לי, אל תתביישי….

כך שאל אותי והפתיע. לא היו לי פנטזיות, או לפחות לא חשבתי שיש לי…

נתקלתי בו באמצע החיים, ממש במקרה והוא פתח בפניי עולם שלם של מיניות, חלומות, סטיות וטאבו. מושגים שלא ידעתי כי קיימים, אתרים ומוזרויות שהציתו את הדמיון שלי.

שעות היינו מפנטזים ביחד, בהתכתבות או בטלפון, מגרים בטירוף זה את זו, לפעמים אפילו גומרים ביחד. לפעמים לא יכולתי ללכת לישון בלי ברכת לילה טוב ממנו.

וכל זה מבלי להיפגש! כן כן, מעולם לא נפגשנו. הוא לא רצה לבגוד באשתו. לי זה היה פחות קריטי אבל כיבדתי ולמען האמת גם לא הייתה לי ממש ברירה…

הגעתי למצב שרציתי לעשות לו טוב, מכל הבחינות, אבל בעיקר בתחום המיני. דברים שהדליקו אותו, התחילו לאט לאט להדליק גם אותי. נסחפתי לעולם מטורף שהייתי מוכנה לעשות בו הכל.

רציתי שישלוט בגוף שלי, שישלוט בי, וידעתי שהוא יעמוד במשימה בצורה המוצלחת ביותר. חיפשתי גבר חזק ושולט, וידעתי שמצאתי! ידעתי שיוכל להטריף ולהדליק אותי עם כל היצירתיות שבו.

ואז הוא פתאום הפתיע בהצעה – אמר שמוכן להיפגש איתי וישמח אפילו, בתנאי שלא יגע בי, אלא יתבונן בי מקיימת יחסים עם גבר אחר. דילמה…. מצד אחד מאד רציתי לרצות ולספק אותו, אך מצד שני, זה משהו שמעולם לא עשיתי ולא ידעתי אם אהיה מסוגלת.

אבל הכמיהה הכריעה! מצאתי גבר שמאד מצא חן בעיני חיצונית, וממש לא עניין אותי האם האופי שלו לטעמי כי זה לא היה העניין. התחלנו קצת להתכתב, וקבענו להיפגש.

כבר בהתחלה, סיפרתי לו שיש לי חבר שמחכה לראות אותי מקיימת יחסים עם גבר, ושאלתי אם יהיה מוכן לזה. למרבה ההפתעה אמר שכן.

ואז זה קרה, אחרי כמה מפגשים ובדיקת ההתאמה המינית, הזמנתי את החבר להצטרף אלינו ולהתבונן בנו "עושים את זה".

ההתרגשות הייתה מטורפת ובלתי ניתנת לתיאור במילים. שלושתנו היינו מגורים וממש רועדים מרוב עוצמות שהשתוללו בגוף, כל אחד מסיבה אחרת, חייבת לציין.

החבר התיישב בכורסה שבצד החדר, מזג לעצמו כוס יין ואת דפיקות הלב שלו היה ניתן לראות מבעד לחולצה הקופצת.

הגבר שבא לבצע בי את זממו, החל לאט לאט להפשיט אותי, ואני לא ידעתי לאן להסתכל, מרוב שהרגשתי שאני מאבדת את הראש, וגם את השפיות ..

זה היה סוער, עם שלל תנוחות וכלל את שלושת אזורי הכניסה האפשריים בגוף האישה. מדי פעם הייתי עוצמת עיניים ומתמסרת לתחושות, מדי פעם נועצת מבטים בגבר שחודר לתוכי, אבל הכי מרגש היה להגניב מבטי תשוקה לחבר, שישב בכורסה, כבר בכלל לא במצב נינוח כמו בהתחלה, אלא עם גירוי מטורף ויד עובדת קשה…

בתוך תוכי כל כך רציתי שיקום ויעיף את הגבר שמעלי, ויחליף אותו, ואז סוף סוף אגשים את חלומי הרטוב, אבל זה לא קרה. לאחר ששלושתנו באנו על סיפוקנו, התלבשנו ויצאנו לאכול ביחד.

בארוחה החלפנו חוויות וזה היה מטריף לא פחות. החופשיות, הייתה כל כך נעימה ומשחררת. סיכמנו כמובן שנחזור על החוויה בהמשך. ואולי הפעם, הבטיח החבר, הוא ישקול להצטרף.

ואז אגשים גם פנטזיה שלי – לעשות את זה עם שני גברים… אעדכן…

מאת: גולשת אנונימית!

מוזמנים להגיב גם בלי לרשום פרטים כמו: שם, מייל ואתר… 

כתיבת תגובה